ОНЛАЙН-ЕКСКУРСІЯ

Офіс
Для початку пройдемо в наш офіс, ознайомимося з місцем, де приймаються стратегічні рішення і визначається вектор розвитку підприємства.
Відділ розробки та проектування
Далі ми потрапляємо до відділу конструкторських розробок, де зароджується інженерна думка, створюються моделі, розрахунки та програми випробувань. Все це дозволить створити агрегати, які потім увійдуть до системи безпеки АЕС і ТЕС, системи життєзабезпечення космонавтів і повітряні системи літаків.
Склад основних матеріалів
Більшість наших виробів виготовляється зі сталей - 08Х18Н10Т, 12Х18Н10Т, сталь 20, сплави алюмінію, титану, бронзи, та інших.
Ділянка порізки металів
У технологічному процесі ПрАТ "КЦКБА" використовується металопрокат і поковки. Порізка трубного металу відбувається на автоматичних верстатах.
Ділянка термічної обробки
Загартування металів для досягнення необхідних фізичних властивостей проходить за допомогою термічних печей - вакуумної, шахтних і ін.
Зварювальна ділянка
Для зварювання металів використовується ручне дугове зварювання покритими електродами, ручне аргонодугове зварювання неплавким електродом з присадним матеріалом і без нього, напівавтоматичне зварювання в середовищі захисних газів, автоматичне аргонодугове зварювання самонаплавлюваним електродом, контактне зварювання. Широко використовується лазерне зварювання.

Для наплавлення зносостійких поверхонь використовується ручне дугове зварювання покритими електродами, автоматична наплавка порошковими дротами в середовищі захисних газів і плазмо-порошкове наплавлення в середовищі Ar.
Ділянка гальванічних покриттів
Виконуються такі види робіт, як електрополірування нержавіючих сталей, хромування (молочне і тверде), мідь-нікель, електрохімічне і хімічне нікелювання, травлення і пасивація деталей з нержавіючої сталі, травлення і пасивація деталей з міді та її сплавів (латуні), фосфатування, цинкування , анодування алюмінію і його сплавів, ематалювання алюмінію і його сплавів, олов'янування та інше.
Ділянка лакофарбових покриттів
Здійснює малярні роботи будь-якої складності.
Дослідно-експериментальне виробництво
Виконує механічну обробку, слюсарні роботи малосерійних виробів для авіації і космосу, а також виготовляє спеціальну арматуру, електромагніти, сигналізатори, блоки управління.
Механоскладальний цех
Спеціалізується на високоточній механічній обробці і збиранні серійних виробів для атомної і теплової енергетики.
Центральна лабораторія
Має у своєму розпорядженні сучасне випробувальне обладнання, засоби вимірювання, стандартні зразки, еталони, допоміжне обладнання, що дозволяють здійснювати випробування і вимірювання методами неруйнівного і руйнівного контролю.
Випробувальний центр
Перевіряє працездатність дослідних зразків і готових виробів, в т.ч. в умовах LOCO.
Контроль якості
На всіх етапах створення продукції, відповідно до системи менеджменту якості ISO 9001 і галузевих стандартів і норм, особлива увага приділяється контролю якості проектування і виготовлення продукції.
Відправка готової продукції замовнику
Наше підприємство працює «під замовлення» і кожна поставка має індивідуальні вимоги до упаковки і переліку супровідної документації.
Обслуговування та ремонт
Вся продукція, що поставляється має термін гарантійного обслуговування, який зазначений в технічних умовах. Наші фахівці завжди готові проконсультувати замовника по телефону або виїхати на об'єкт для проведення комплексної діагностики.