ІСТОРІЯ

14 травня 1964 року
14 травня 1964 року
Створення
Постановою ЦК КПРС Ради Міністрів СРСР № 461, в Києві, на базі Київського арматурно-машинобудівного заводу був створений Український філіал ЦКБА.
60-ті роки
60-ті роки
Перші конструкції
Були створені перші самостійні конструкції арматури для Ново-Воронезької АЕС які добре зарекомендували себе на всіх вітчизняних АЕС, експериментальна арматура для НДІХіммаш, інституту медико - біологічних проблем, створення наземного експериментального комплексу для підготовки і реалізації довгострокових космічних польотів.
1970
1970
Розширення
На базі КМЗа і УФ ЦКБА було створено НВО «Київпромарматура». До складу УФ ЦКБА влилися СКБ заводу, деякі лабораторії.
1976
1976
Державне завдання
УФ ЦКБА отримав урядове завдання розробити арматуру для АЕС з новим потужним реактором ВВЕР -1000, почав розроблятися ряд імпульсно-запобіжних пристроїв.
80 - ті роки
80 - ті роки
Космічний напрямок
Були створені комплекси малогабаритних пневмогідроагрегатів, які успішно експлуатувалися в різних системах космічних орбітальних станцій «Салют» і «Мир», кораблях «Союз», «Прогрес», автоматичних міжпланетних станцій «Венера», «Вега», «Фобос», «Астрон» а також інших космічних літальних апаратах.
90 - ті роки
90 - ті роки
Подолання кризи
ДП «КЦКБА» долаючи кризові явища і падіння промислового виробництва в країні, розробляє продукцію за новими напрямками, включаючи серію авіаційних агрегатів для літаків АН-140, АН-74, АН-70 та інших. ВО «Київпромарматура» в цей період реорганізовується в акціонерне товариство закритого типу - "Арма" і відновлює випуск продукції на експорт. Вироби ЗАТ "Арма" (в основному побутового призначення) поставляються на ринки Німеччини і Англії. Сантехнічна арматура, експортована в Англію, успішно проходить перевірку на відповідність Британському стандарту якості.
На початку 2000 років
На початку 2000 років
Реорганізація
ДП «КЦКБА» було реорганізовано в закрите акціонерне товариство. Укладено контракт на поставку арматури для будівництва першого і другого блоку Тяньванської АЕС (Китай), після чого почалося поступове поліпшення фінансово-економічних показників компанії.
2006
2006
Об'єднання
Відбулося об'єднання ЗАТ «КЦКБА» і ЗАТ «Арма», що дозволило розширити виробничу базу, отримати нові ринкові перспективи і сприяло освоєнню нової продукції.
2009
2009
TACIS U2.01/05.
ПрАТ «КЦКБА» в складі Консорціуму, в який також входять: фірма TECNATOM S.A. (Мадрид, Іспанія), ТОВ НДІЦА і Інститут проблем міцності, брало участь у виконанні проекту Європейської Комісії TACIS U2.01 / 05.
До 2014 року
До 2014 року
Технічне переозброєння
Був завершений перший етап технічного переоснащення ПАТ «КЦКБА», в процесі якого було впроваджено високопродуктивне обладнання: обробні центри, верстати з ЧПУ, розширено виробництво сильфонів, модернізовано термічну ділянку. Підприємство розпочало впровадження автоматизованої системи управління даними класу ERPII від ІТ-підприємство, запустило кілька проектів з підвищення ефективності виробництва за концепцією 6сігм і програму 5С-бережливе виробництво.
2015
2015
Експортер року
Підприємство було нагороджено премією кращий експортер року за результатами фінансово-господарської діяльності підприємств за 2014 рік.