ПОСЛУГИ

Механообробка

ПрАТ "КЦКБА" надає послуги з виготовлення деталей машин, механізмів і приладів методом фрезерування заготовок з чорних і кольорових металів або їх сплавів згідно кресленнь і 3D-моделям замовника.

У роботі використовуються токарні верстати з ЧПУ, фрезерні та токарно-фрезерні обробні центри з ЧПУ - сучасне металорізальне обладнання відомих фірм-виробників, таких як Okuma (Японія), KIA-HYUNDAY і Hankook (Південна Корея), DAHLIH і BUFFALO (Тайвань), HAAS (США), Gildemeister (Німеччина), а також велика кількість верстатів з ЧПУ вітчизняного виробництва.

Виробничі потужності нашої компанії дозволяють обробляти інструментальні і нержавіючі сталі, алюміній, мідь, бронзу, латунь, інші метали і сплави, включаючи тверді і складні для обробки.

Горизонтально-обробні центри з ЧПУ OKUMA MA-600H, KIA-HYUNDAY KH-63G і DAHLIH MCH-500 дозволяють виконувати комплексну багатоопераційні обробку корпусних деталей з розмірами до 900х900х1000мм і вагою до 1200кг в одну установку, а саме виконувати: фрезерування, розточування, свердління, нарізування різьблення і ін.

Фрезерно-розточний обробний центр з ЧПУ BUFFALO MACHINARY HBM-4T дозволяє обробляти великогабаритні деталі вагою до 8т і розмірами до 1600х1600х1600мм.

Широкий парк токарно-фрезерних оброблювальних центрів різних типорозмірів, а саме KIA-HYUNDAY SKT-250MC, OKUMA Multus B400W, KIA-HYUNDAY SKT-15, OKUMA LB-3000EX, KIA-HYUNDAY SKT-400C, Haas-SL10 дозволяють виконувати весь спектр токарно фрезерних операцій на деталях діаметром від 5 до 740мм і довжиною від 5 до 2000мм.

Кваліфікація і досвід фахівців підприємства в сукупності з парком сучасного обладнання забезпечують високу точність і швидкість виконання токарно-фрезерної обробки. Програмування операцій, переходів і зміни оснащення або ріжучого інструменту дозволяє скоротити до мінімуму вплив людського фактора і забезпечити повторюваність, необхідну для дрібно- і крупносерійного виробництва деталей з металу. Оскільки повний цикл обробки заготовки проводиться на одній одиниці обладнання без наступного доведення на інших верстатах, зменшується час виконання токарних і фрезерних робіт, а відповідно, і собівартість виготовлення деталей.
Контактні дані для звернення:
Головний технолог
Маляренко Віталій Юрійович 044-490-94-85

Відділ маркетингу 044-591-07-23